Termometr zaciskowy testo 115i
Treść:
1
Numer produktu:
4682266
Informacje dot. produktu "Termometr zaciskowy testo 115i"
Termometr zaciskowy testo 115i nadaje się do pomiarów temperatury na rurociągach o średnicy od 6 do 35 mm. Szybkie i łatwe przesyłanie danych pomiarowych do smartfonów lub tabletów przez Bluetooth®. Za pomocą bezpłatnej aplikacji testo Smart App można odczytywać wartości pomiarowe, krzywe temperatury mogą być wyświetlane graficznie lub w formie tabelarycznej, a protokoły wyników mogą być przesyłane jako pliki PDF lub Excel.
Zakres dostawy: Termometr zaciskowy, baterie, protokół kalibracji
Zakres dostawy: Termometr zaciskowy, baterie, protokół kalibracji
| Zakres temperatur: | -40 ... 150 °C |
| Dokładność: | ±1,3 °C (-20 ... 85 °C) |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Urządzenie mobilne Compatibility: | Wymaga iOS 11.0 lub nowszego; Android 6.0 lub nowszego; Bluetooth® 4.0 |
| Zasięg Bluetooth®: | 100 m |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 183 x 90 x 30 mm |
| Ciężar: | 127.4 g |
| Zasilanie: | 3 x AAA |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 127.4 g |
| Dokładność: | ±1.3 °C (-20 ... 85 °C) |
| Głębokość: | 183 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Numer artykułu producenta: | 0560211502 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 90 mm |
| Temperatura: | -40 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | testo 115i |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 183 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |