Termometr na podczerwień ze znacznikiem laserowym ScanTemp 470
Treść:
1
Numer produktu:
6283329
Informacje dot. produktu "Termometr na podczerwień ze znacznikiem laserowym ScanTemp 470"
Termometr na podczerwień umożliwia dokładne wyświetlenie rozmiaru miejsca pomiaru, znacznik laserowy odzwierciedla dokładny obszar pomiaru. Do mierzenia temperatury powierzchni. Ważną zaletą jest krótki czas odpowiedzi (<1 sekunda). Nie ma potrzeby dotykania obiektu. Idealny do pomiaru części obrotowych lub obiektów żywych. Również do stosowania w przemyśle spożywczym, ponieważ produkty nie są zanieczyszczane. Nie nadaje się do powierzchni odbijających światło.
- Szeroki zakres temperatur: -33 ... 500°C
- Łatwa obsługa (tylko jeden przycisk)
- Funkcje Max-Min-Hold
- Podświetlany wyświetlacz
- Skala °C / °F, przełączalna
| Specyfikacja | |
| Zakres temeratury: | -33 do 500°C |
| Dokładność: | ± 2% lub 2°C, (większa z wartości) |
| Czas odpowiedzi: | 1 s |
| Czułość spektralna: | 8 do 14 µm |
| Temperatura pracy: | 0 do 50°C |
| Rozdzielczość optyczna: | 9:1 |
| Laser: | Znacznik okrągły |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 149 x 25 x 28 mm |
| Ciężar: | 144 g (wraz z opakowaniem) |
| Zasilanie: | 1 x 1,5 V AA |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 144 g |
| Głębokość: | 149 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 500 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -33 °C |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0470 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 25 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -33 ... 500 °C |
| Typ: | ScanTemp 470 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 25 x 149 x 28 mm |
| Wysokość: | 28 mm |