Termometr na podczerwień z sondą penetracyjną testo 104-IR
Treść:
1
Numer produktu:
6259214
Informacje dot. produktu "Termometr na podczerwień z sondą penetracyjną testo 104-IR"
- Wodoodporny
- Bezdotykowy pomiar i pomiar temperatury wewnętrznej w jednym termometrze
- Wysokiej jakości, wytrzymały składany przegub
- Precyzyjny 2-punktowy laser z optyką 10:1
- Możliwość dowolnego wyboru emisyjności
- Zgodność z HACCP, zgodnie z EN 13485
| Specyfikacja | |
| Typ czujnika: | NTC |
| Zakres pomiarowy: | -50 ... +250 °C |
| Dokładność: | ±1 cyfra ±1°C (-50,0 ... -30,1 °C) ±0,5 °C (-30,0 ... +99,9 °C) ±1% wartości (+100 ... +250 °C) |
| Rozdzielczość: Czas reakcji: | 0,1 °C 10 s |
| Typ czujnika: | Podczerwień |
| Zakres pomiarowy: | -30 ... +250 °C |
| Dokładność: | ±1 cyfra ±2,5 °C (-30,0 ... -20,1 °C ) ±2,0 °C (-20,0 ... -0,1 °C ) ±1,5 °C lub ±1,5 % wartości (pozostały zakres) |
| Rozdzielczość: Szybkość pomiaru: | 0,1 °C 0,5 s |
| Optyka: | 10:1 |
| Zakres spektralny: Emisyjność: | 8 ... 14 µm 0,10 ... 1,00 (co 0,01) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 178 x 48 x 21 mm |
| Wymiary czujnika (śr. x dł.): | 3 x 106 mm |
| Waga: Kod IP: | 197 g IP65 |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Accuracy infra-red Number: | 2.0 °C |
|---|---|
| Accuracy sensor Number: | 0.5 °C |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 197 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 3 x 106 mm |
| Czujnik temperatury: | -50 ... 250 °C |
| Dokładność czujnika: | ±0.5 °C (-30 ... 99.9 °C) |
| Dokładność podczerwieni: | ±2.0 °C (-20 ... -0.1 °C) |
| Długość czujnika: | 106 mm |
| Głębokość: | 48 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Czujnik temperatury: | 250 °C |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 250 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | -0.1 °C |
| Max. temp. sensor accuracy Number: | 99.9 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | -20 °C |
| Min. temp. sensor accuracy Number: | -30 °C |
| Min. temperatura czujnika: | -50 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05601040 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość czujnika: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 178 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -30 ... 250 °C |
| Typ: | testo 104-IR |
| Typ sondy: | NTC |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 178 x 48 x 23 mm |
| Wysokość: | 23 mm |
| Ø czujnika: | 3 mm |