Termometr na podczerwień testo 831
Treść:
1
Numer produktu:
6255355
Informacje dot. produktu "Termometr na podczerwień testo 831"
Termometr na podczerwień do bezkontaktowego pomiaru temperatury powierzchni. 2-punktowe laserowe oznaczenie punktu pomiarowego umożliwia precyzyjny pomiar temperatury nawet dla małych produktów i większych odległości.
Zakres dostawy: Termometr na podczerwień, skórzane etui ochronne z klipsem do paska, protokół kalibracji, bateria
- Łatwa obsługa jedną ręką i szybkie skanowanie poprzez spust palca wskazującego
- Funkcja Hold
- Dwa regulowane limity alarmowe
- Certyfikat HACCP
Zakres dostawy: Termometr na podczerwień, skórzane etui ochronne z klipsem do paska, protokół kalibracji, bateria
| Zakres temperatur: | -30 ... 210 °C |
| Dokładność: | ±1,5 °C lub ±1,5 % mv (-20 ... 210 °C), ±2 °C lub ±2 % mv (pozostały zakres) |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Znakowanie laserowe: | 2-punktowy pomiar laserowy znakowanie punktowe |
| Zakres spektralny: | 8 ... 14 µm |
| Współczynnik emisyjności: | 0.1 ... 1.0 |
| Optyka: | 30:1 |
| Zasilanie: | Bateria blokowa 9 V |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP30 |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 200 g |
| Głębokość: | 75 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 210 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05608316 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 38 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -30 ... 210 °C |
| Typ: | testo 831 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 38 x 75 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |