Termometr na podczerwień testo 805, z walizką
Treść:
1
Numer produktu:
7630052
Informacje dot. produktu "Termometr na podczerwień testo 805, z walizką"
Termometr na podczerwień do bezkontaktowego pomiaru temperatury powierzchni.
Termometr na podczerwień do bezkontaktowego pomiaru temperatury powierzchni.
- Optyka 1:1 umożliwiająca szybkie i łatwe pomiary z bliskiej odległości
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
- Tryb skanowania do długotrwałych pomiarów
- Mały i poręczny
- Optyka 1:1 umożliwiająca szybkie i łatwe pomiary z bliskiej odległości
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
- Tryb skanowania do długotrwałych pomiarów
- Mały i poręczny
| Accuracy infra-red Number: | 1 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2032, Litowe |
| Ciężar: | 28 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±1 °C (-2 ... 40 °C) |
| Głębokość: | 19 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 250 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 40 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | -2 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -25 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05638051 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 31 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -25 ... 250 °C |
| Typ: | testo 805 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 31 x 19 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |