Termometr do autoklawów
Treść:
1
Numer produktu:
6287577
Informacje dot. produktu "Termometr do autoklawów"
Wytrzymały termometr bimetaliczny, czerwony wskaźnik pokazuje maksymalną osiągniętą temperaturę, natomiast czarny wskazuje temperaturę aktualną. Z możliwością ręcznego zresetowania.
- Zgodny ze standardami NIST
- Złączka gwintowana (1/4" NPT), może być wkręcana bezpośrednio w linie procesowe, może też być używana do zamontowania termometru na dołączonej podstawie
- Wodoodporny i ciśnieniowy, wytrzymuje wielokrotne cykle autoklawowania, posiada zdejmowaną, ochronną silikonową tuleję, zapobiegającą przedostawaniu się wilgoci do wnętrza termometru
- Wykonany ze stali nierdzewnej 304, ze szklanym zegarem, wytrzymały na wysoką temperaturę i ciśnienie oraz na rdzewienie
- Przetestowany w USA
- Zawiera wielojęzyczną instrukcję obsługi i oświadczenie o dokładności (w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim i hiszpańskim)
- Opcjonalnie dostępny z indywidualnym raportem kalibracji.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy: | od -20 do +150°C |
| Długość sondy: | 50 mm |
| Dokładność: | ±2 °C |
|---|---|
| Dokładność: | 2 °C |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | B61315-0000 |
| Rozdzielczość: | 2 °C |
| Temperatura: | -20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |