Termometr alarmowy Min./max., typ 13030, cyfrowy, ze świadectwem pracy
Treść:
1
Numer produktu:
4664462
Informacje dot. produktu "Termometr alarmowy Min./max., typ 13030, cyfrowy, ze świadectwem pracy"
Termometr cyfrowy do monitorowania zamrażarek, chłodziarek i inkubatorów. Czujnik temperatury wbudowany jest w plastikową butelkę o pojemności 5 ml wypełnioną mieszaniną glikolu etylenowego.
Certyfikat identyfikowalny z międzynarodowymi normami (PTB, NIST, ILAC), z numerem seryjnym. Dowolnie wybierana temperatura kalibracji.
- Wyświetlanie temperatury bieżącej i min./maks.
- Wybór °C/°F
- Pamięć min./maks.
- Alarm o temperaturze wysokiej/niskiej
- Wyświetlanie czasu i daty
- Z wysuwaną podstawą
| Dokładność: | ±0.3 °C |
|---|---|
| Dokładność: | 0.3 °C |
| Długość kabla: | 3 m |
| Głębokość: | 124 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Numer artykułu producenta: | 65809/03/1P |
| Punkty kontrolne: | 1 (22 °C) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 75 mm |
| Temperatura: | -50 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | 13030 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 124 x 19 mm |
| Wysokość: | 19 mm |