Termohigrometry, testo 622
Treść:
1
Numer produktu:
9718667
Informacje dot. produktu "Termohigrometry, testo 622"
Termohigrometry Testo 622 oprócz temperatury i wilgotności mierzą również ciśnienie. Mierzone wartości, data i godzina są widoczne na dużym, czytelnym wyświetlaczu.
| Specyfikacja | |
| Mierzone parametry: | Temperatura: °C,°F Wilgotność: % RH, td, wb Ciśnienie: hPa, mbar, kPa, mm Hg, mm H2O, psi |
| Zakres pomiaru: | -10 do 60°C 0 do 100 % RH 300 do 1200 hPa |
| Rozdzielczość: | 0.1°C 0.1% RH 0.1 hPa |
| Dokładność (±1 cyfra): | ± 0.4°C ± 2 % RH w temp. 25°C (10 do 90% RH) ± 3% RH (pozostały zakres) ± 3 hPa |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Szybkość pomiaru: | 10 s |
| Funkcja alarmu: | Alarm LED zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperatury i/lub wartości wilgotności Przypomnienie o kalibracji |
| Temp. przechowywania: | -20 do 60°C |
| Temp. pracy: | -10 do 60°C |
| Zasilanie: | 4 x AA |
| Okres eksploatacji baterii: | 12 miesięcy |
| Wymiary: | 185 x 105 x 36 mm |
| Ciężar: | 240 g (bez baterii) |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 240 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.4 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.4 °C |
| Głębokość: | 36 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05606220 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 185 mm |
| Temperatura: | -10 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | testo 622 |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 185 x 36 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |