Termohigrometry cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
9235135
Informacje dot. produktu "Termohigrometry cyfrowe"
Uniwersalne termohigrometry z czujnikiem zewn., z podstawką do ustawienia i dodatkowym uchwytem do zawieszania.
Akcesoria do montażu ściennego (śruby lub taśma przylepna) dostępne na życzenie.
Akcesoria do montażu ściennego (śruby lub taśma przylepna) dostępne na życzenie.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru: | od 0 do 50 °C Możliwość zmiany na °F od 20 do 99 % R.H. |
| Rozdzielczość: | 0,1°C 1% R.H. |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | Ok. 65 x 20 x 97 mm |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Dokładność wilgotności względnej: | ±5 % |
| Dokładność wilgotności względnej Liczba: | 5 % |
| Głębokość: | 20 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. wilgotność względna: | 20 % |
| Numer artykułu producenta: | E915020 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 1 % |
| Szerokość: | 65 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 20 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 20 x 97 mm |
| Wysokość: | 97 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |