Termohigrometr cyfrowy EXACTO
Treść:
1
Numer produktu:
4670846
Informacje dot. produktu "Termohigrometr cyfrowy EXACTO"
Przeznaczony do mierzenia temperatury i wilgotności. Wyświetla wartości minimalne i maksymalne.
- Stałe wyświetlanie dziennych wartości maksymalnych i minimalnych z automatycznym resetem po 24 godzinach
- Dodatkowa opcja zapisania maksimum/minimum w pamięci z możliwością ręcznego wyczyszczenia wpisów
- Funkcja kalibracji
- Podświetlenie
- Z magnesem, podstawką i możliwością zawieszenia
- Precyzyjny czujnik
- Oprawa wykonana ze stali nierdzewnej
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatury: | -20 ... 70°C |
| Dokładność pomiaru temperatury: | ±1°C |
| Rozdzielczość temperatury: | 1°C |
| Zakres pomiaru wilgotności: | 1 ... 99% |
| Dokładność pomiaru wilgotności: | ±3% przy 35 ... 75%, inaczej ±5% |
| Rozdzielczość pomiaru wilgotności: | 1% |
| Zasilanie: | 2x 1,5V AAA (nie wchodzą w zakres dostawy) |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.): | 74 x 26 x 90 mm |
| Ciężar: | 106 g |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 106 g |
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Głębokość: | 26 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. wilgotność względna: | 1 % |
| Numer artykułu producenta: | 30.5047.54 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 1 % |
| Szerokość: | 74 mm |
| Temperatura: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | EXACTO |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 1 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 74 x 26 x 90 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |