Termocyklery MultiGene™ OptiMax
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
9595319
Informacje dot. produktu "Termocyklery MultiGene™ OptiMax"
Termocyklery, MultiGene™ OptiMax zastąpiły MultiGene™ Gradient, dlatego też cechuje je łatwość obsługi i niezawodność.
Dodatkowe cechy:
Dodatkowe cechy:
- Indywidualne nastawianie temperatury każdego bloku
- Większa szybkość reakcji
- Para wodna nie ulega kondensacji po całonocnym chłodzeniu w 4°C
- Kalkulator TM umożliwia określenie temperatury topnienia
- Przeglądarka PC umożliwia podgląd temperatury w czasie rzeczywistym
- Złącze USB oraz RS 232
- 6-segmentowe bloki w formacie 4 x 4, umożliwiają niezależne nastawienie temperatury w poszczególnych segmentach
- Możliwość ustawienia narastających i zmniejszających wartości temperatury i czasu
- Możliwość ochrony programów hasłem
| Specyfikacja | |
| Pojemność: | 1 płytka 96-dołkowa, 12 pasków (8 x 0,2 mL), 96 probówek o poj. 0,2 mL |
| Programowalny zakres temp.: | +4 do +99,9 °C |
| Kontrola temp.: | Kalkulowana lub bloku |
| Temp. dokładność/jednorodność: | ±0,5 °C / ±0,5 °C |
| Metoda grzania/chłodzenia: | Układ Peltiera |
| Maks. szybkość grzania/chłodzenia: | ±5 °C / ±3,5 °C na sekundę |
| Zakres temp. bloku 6-segmentowego: | +30 °C do +99°C (możliwość niezależnego nastawienia) |
| Maks. różnica temp. pomiędzy sekcjami bloku 6-segmentowego: | ±24 °C |
| Programowalna temp. pokrywy: | +60 °C do +65 °C, +100 °C do +115 °C |
| Pamięć: Foldery użytkowników: | 200 kompletnych programów 50 zestawów |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 240 x 420 x 250 mm |
| Ciężar: | 9 kg |
| Zasilanie: | 230V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 1 x 96 well plate, 12 x strip tubes (8 x 0.2 ml), 96 x 0.2 ml tubes |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Głębokość: | 420 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,5 °C |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99,9 °C |
| Numer artykułu producenta: | TC9610-230 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 mm |
| Temperatura: | 4 ... 99,9 °C |
| Temperatura min.: | 4 °C |
| Temperature lid: | 60 ... 65 °C/100 ... 115 °C |
| Typ: | MultiGene™ OptiMax |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 420 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB, RS232 |