Termocyklery Alpha Cycler
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4658863
Informacje dot. produktu "Termocyklery Alpha Cycler"
Termocyklery rodziny Alpha Cycler PCRmax oferują szereg funkcji zaprojektowanych specjalnie by zaspokoić potrzeby współczesnych badań z użyciem amplifikacji DNA. Szczególną cechą tych urządzeń jest skalowalność, co zapewnia elastyczności różnych opcji formatów i bloków (96 lub 384 dołki). Oprogramowanie Alpha Cycler posiada wiele cech, takich jak: dostęp do ostatnio używanego programu, dostęp do najczęściej używanych protokołów bez konieczności nawigowania po folderach, indywidualne konta, chronione protokoły i in. Systemy Alpha Cycler zawierają również nowy kreator, który pozwala użytkownikom na zdefiniowanie protokołu opartego w szczególności na sekwencji startera i matrycy. Wprowadza się sekwencje starterów lub ich temp. topnienia TM, długość amplikonu i matrycę, zaś algorytm zaszyty w urządzeniu generuje zoptymalizowany protokół reakcji. Termocyklery Alpha Cycler
pozwalają na stosowanie, pochodzących od różnych producentów, plastików m.in.: płytek 96- i 384-dołkowych probówek 0,2 ml oraz pasków z probówkami 0,2 ml.
Bezpłatna aplikacja Alpha Track: Pozwala na zdalne śledzenie postępów procesu oraz stanu systemu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Zastosowanie Alpha Track w połączeniu z Alpha Cycler pozwala na:
pozwalają na stosowanie, pochodzących od różnych producentów, plastików m.in.: płytek 96- i 384-dołkowych probówek 0,2 ml oraz pasków z probówkami 0,2 ml.
- Opcje pojedynczego lub podwójnego bloku dostępne z 96 lub 384 dołkami oraz z gradientem
- Opcja czterech bloków dostępna na życzenie
- Bloki są zupełnie niezależne dając pełną elastyczność pracy
- Interfejs dotykowy sterowany systemem Android upraszcza programowanie
- Generowanie i wysyłanie raportów do diagnozowania stanu systemu i identyfikacji ew. problemów zanim będą miały wpływ na wyniki prac użytkowników
- Programowalna ochrona programów z hasłami użytkowników
- Aplikacja mobilna Alpha Track umożliwiająca zdalne monitorowanie postępu procesu
Bezpłatna aplikacja Alpha Track: Pozwala na zdalne śledzenie postępów procesu oraz stanu systemu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Zastosowanie Alpha Track w połączeniu z Alpha Cycler pozwala na:
- Zdalne śledzenie przebiegu procesu
- Wysyłanie raportu stanu urządzenia, aby zespół wsparcia technicznego mógł rozpoznać problem
- Powiadamianie użytkowników o wszelkich problemach i zapobieganie awariom systemu jeszcze przed ich wystąpieniem.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp. bloku: | od 10 do 100°C |
| Jednorodność temp. bloku | ±0,3°C |
| Dokładność temp. przy 55°C: | ±0,25°C |
| Maks. szybkość grzania: | 3,4°C/s |
| Ciężar: | 45 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 2 x 96 + 2 x 384 well blocks |
| Dokładność temperatury: | ±0,25 °C (55 °C) |
| Głębokość: | 535 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,3 °C (55 °C) |
| Liczba bloków: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 93945-06 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 700 mm |
| Temperatura: | 10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | AC4296 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 700 x 535 x 330 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |