Termocyklery 3PRIMEBASE / 3PRIMEX / 3PRIMEG
Cole-Parmer Ltd. (PCRmax)
Treść:
1
Numer produktu:
9595505
Informacje dot. produktu "Termocyklery 3PRIMEBASE / 3PRIMEX / 3PRIMEG"
Termocyklery serii 3PRIME
- Ceniony termocykler z odświeżonym designem
- Z funkcją gradientu (3PRIMEG) lub bez
- Możliwość rozszerzenia wersji 3PRIMEX do gradientowej 3PRIMEG
- Teraz dostępne także z blokiem 33 x 0,2 mloraz 33 x 0,5 ml
- Kolorowy, dotykowy panel kontrolny 3,5"
- Możliwość regulacji wysokości pokrywy, pokrywa podgrzewana w zakresie od 100 do 115°C, z możliwością wyłączenia oraz zabezpieczeniem przed przegrzaniem
- Ochrona hasłem
- Funkcja automatycznego restartu
- Złącze USB
| Specyfikacja | |
| Temp. bloku: | od 4°C do 100°C |
| Gradient temp. (tylko z rozszerzeniem): | od 30°C do 80°C |
| Maks. gradient: | 14°C |
| Jednorodność temp. bloku w 55°C: | ±0,3°C |
| Maks. szybkość nagrzewania: | 3,0°C/s |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 210 x 350 x 180 mm |
| Numer artykułu producenta: | 3PRIMEX/USB |
|---|---|
| Opis: | Rozszerzenie z 3PRIMEX do 3PRIMEG |
| Typ: | 3PRIME gradient upgrade |