Termobloki, analogowe
Treść:
1
Numer produktu:
4659492
Informacje dot. produktu "Termobloki, analogowe"
Wysokowydajne, stałotemperaturowe termobloki są ekonomiczne, uniwersalne i kompaktowe. Te wielofunkcyjne urządzenia są idealne do inkubacji i aktywacji hodowli, reakcji enzymatycznych, testów immunologicznych, punktów topnienia/ wrzenia i wielu innych procedur laboratoryjnych. Każdy z pięciu modeli akceptuje oddzielne wymienne bloki modułowe, mieszczące różne komory na próbki, takie jak mikroprobówki, probówki do wirówek, fiolki, płytki mikrotitracyjne oraz paski lub probówki PCR. Każdy blok posiada studnię termometryczną do pomiaru temperatury bloku. Anodowane aluminiowe bloki modułowe zapewniają doskonałą stabilność temperaturową i przenoszenie ciepła.
Bez bloków. Prosimy zamawiać osobno.
- Kontrola mikroprocesorowa
- Pokrętła regulacyjne
Bez bloków. Prosimy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp. dolny / górny: | temp. otoczenia +5 do 100 °C / 75 do 150 °C |
| Jednorodność temp. w bloku w 37 °C: | ±0.2 °C |
| Stabilność temp. w 37 °C: | |
| 1 blok: 2 bloki: 4 / 6 bloków: | ±1.5 °C ±2.0 °C ±2.5 °C |
| Jednorodność temp. w blokach w 37 °C / Czas nagrzewania do 100 °C: | |
| 1 blok: 2 bloki: 4 bloki: 6 bloków: | - / 45 min ±0.1 °C / 50 min ±0.2 °C / 70 min ±0.3 °C / 75 min |
| Dopuszczalne warunki otoczenia: | 18 to 33 °C |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 3.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 429 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,4 °C (37 °C) |
| Liczba bloków: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 30392068 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±2,5 °C (37 °C) |
| Szerokość: | 203 mm |
| Typ: | HB4AL |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 203 x 429 x 89 mm |
| Wysokość: | 89 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Nie |