Termobloki, 2-blokowe, z pokrywą
Treść:
1
Numer produktu:
4659497
Informacje dot. produktu "Termobloki, 2-blokowe, z pokrywą"
Cyfrowe bloki grzejne z podgrzewaną pokrywą są przeznaczone do zastosowań wymagających powtarzalnych wyników i doskonałej stabilności temperatury. Te wielofunkcyjne urządzenia są idealne do inkubacji izotermicznej, reakcji enzymatycznych, testów immunologicznych, denaturacji kwasów nukleinowych i wielu innych procedur laboratoryjnych. Zintegrowany uchwyt drążka podtrzymującego z pokrętłem blokującym akceptuje opcjonalny zestaw sondy temperatury zewnętrznej. Opcjonalny Zestaw Sondy do Badań Temperatury Zewnętrznej monitoruje rzeczywistą temperaturę bloku lub próbki. Podgrzewacz bloku umożliwia stosowanie jednego bloku mikropłytek lub dwóch oddzielnych wymienne bloków modułowych, mieszczących różne rozmiary probówek od 0,2 ml do probówek lub fiolek o wysokości do 85 mm. Każdy blok jest wyposażony w termometr do pomiaru temperatury bloku. Efektywne ogrzewanie dzięki bliskiemu kontaktowi próbki z blokiem i konstrukcji o niskiej gęstości zapewniającej wyjątkową równomierność temperatury. Podgrzewana pokrywa pomaga regulować temperaturę i zmniejszyć ilość kondensacji na pokrywie próbki.
Bez bloków. Należy zamawiać osobno.
- Sterowanie mikroprocesorowe
- Wyświetlacz LED
- Tryb kalibracji temperatury
- Wskaźnik gorąca
- Ochrona przed przekroczeniem
- Alarm akustyczny
Bez bloków. Należy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur: Stabilność temperaturowa przy 37 °C: | temp. otoczenia +5 to 100 °C ±0,2 °C |
| Jednorodność wewnątrz bloków w temperaturze 37 °C: | ±0,2 °C |
| Jednorodność w obrębie bloków w temperaturze 37 °C: | ±0,2 °C |
| Czas nagrzewania do 100 °C: | 50 min |
| Dopuszczalne warunki otoczenia: | 18 do 33 °C |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 3.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 391 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,1 °C (37 °C) |
| Liczba bloków: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30392103 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C (37 °C) |
| Szerokość: | 203 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | HB2DGHL |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 203 x 391 x 178 mm |
| Wysokość: | 178 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |