Termiczne wyłączniki bezpieczeństwa, TEMPAT®-Control
messner emtronic
Treść:
1
Numer produktu:
9725330
Informacje dot. produktu "Termiczne wyłączniki bezpieczeństwa, TEMPAT®-Control"
Wyłączniki bezpieczeństwa stosowane w celu monitorowania temperatury i wyłączenia zasilania w przypadku przekroczenia jej bezpiecznego poziomu. Urządzenie w momencie wyłączenia zasilania generuje pojedynczy sygnał dźwiękowy. Po obniżeniu temperatury poniżej ustawionego poziomu nie następuje ponowne automatyczne włączenie. Użytkownik musi ręcznie zresetować wyłącznik.
| Specyfikacja | |
| Napięcie: | 220-235V ~ 50/60Hz |
| Moc pozorna: | maks. 1800 VA |
| Natężenie: | maks. 8 A |
| Dokładność pomiaru: | ±1% |
| Wymiary: | 150 x 80 x 55 mm |
| Ciężar: | 0,65 kg |
| Ciężar: | 650 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±1 % |
| Głębokość: | 150 mm |
| Maks. Napięcie: | 235 V |
| Maks. Temperatura: | 600 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Numer artykułu producenta: | 32101036 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 80 mm |
| Temperatura: | 0 ... 600 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | TEMPAT﹤sup﹥®﹤/sup﹥-Control Pt100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 150 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 235 V, 50/60 Hz , 8 A |
| Zdolność przełączania: | 1800 VA |