Temperature probe for PDF data logger LOG40 | Temperature: -40 ... 125 °C
Treść:
1
Numer produktu:
4691798
Informacje dot. produktu "Temperature probe for PDF data logger LOG40 | Temperature: -40 ... 125 °C"
| Długość: | 40 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 2 m |
| Maks. Temperatura: | 125 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6040-0401 |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Temperatura: | -40 ... 125 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Wymiary (Ø x dł.): | 4 x 40 mm |
| Ø: | 4 mm |