Temperature-humidity data logger EBI 12-TH100-EX | Type: EBI 12-TH100-EX
Treść:
1
Numer produktu:
4713179
Informacje dot. produktu "Temperature-humidity data logger EBI 12-TH100-EX | Type: EBI 12-TH100-EX"
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 120 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 52 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 85 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -20 °C |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6671-EX |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Temperatura zewnętrzna: | -20 ... 85 °C |
| Typ: | EBI 12-TH100-EX |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (Ø x wys.): | 48 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |
| Ø: | 48 mm |