Temperature data logger EBI 12-T210 | Type: EBI 12-T210
Treść:
1
Numer produktu:
4713175
Informacje dot. produktu "Temperature data logger EBI 12-T210 | Type: EBI 12-T210"
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3.6 V, Litowe, 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Czujnik (Ø x dł.): | 3 x 50 mm |
| Długość czujnika: | 50 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 150 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -55 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6602 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Temperatura: | -55 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -55 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -55 ... 150 °C |
| Typ: | EBI 12-T210 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 48 x 24 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |
| Ø: | 48 mm |
| Ø czujnika: | 3 mm |