Taśmy grzewcze z izolacją z włókna szklanego seria KM-HT-BS30
Treść:
1
Numer produktu:
9642728
Informacje dot. produktu "Taśmy grzewcze z izolacją z włókna szklanego seria KM-HT-BS30"
LabHEAT®- taśmy grzewcze. Bardzo elastyczne. Nie posiadają ochrony przed wnikaniem wody. Z wewnętrznym metalowym oplotem ochronnym i izolacją z włókna szklanego. Z przewodem zasilającym (1,0 m) do stałego podłączenia.
| Długość: | 7.0 m |
|---|---|
| Grubość: | 5 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Numer artykułu producenta: | 13000070 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość: | 30 mm |
| UNSPSC: | 40101815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC |