Taśmy grzejne, z włókna szklanego, serii KM-HT-G
Treść:
1
Numer produktu:
9642716
Informacje dot. produktu "Taśmy grzejne, z włókna szklanego, serii KM-HT-G"
Nie odporne na zalanie. W oplocie z włókna szklanego. Maks. temp. powierzchni 450 °C. Zewn. oplot z miedzi niklowanej służący jako zabezpieczenie uziemiające. Posiadają 1 m kabel zasilający do bezpośredniego podłączenia do zabezpieczonego bezpiecznikiem gniazdka sieciowego. Moc grzewcza około 200 W/m.
| Długość: | 7.0 m |
|---|---|
| Grubość: | 8 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 12000070 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość: | 12 mm |
| UNSPSC: | 40101815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC |