Taśmy grzejne, seria KM-HC-G
Treść:
1
Numer produktu:
9642757
Informacje dot. produktu "Taśmy grzejne, seria KM-HC-G"
Taśmy grzejne LabHEAT®. Nieodporne na zalanie wodą, w oplocie z włókna szklanego. Śred. zewn. od 3,5 do 4,5 mm.; min. promień zgięcia >5 mm; maks. temp. ogrzewania 450 °C; zakończone 2 x 1,5 m zimnym końcem.
| Długość: | 5.0 m |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 750 W |
| Numer artykułu producenta: | 12030050 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| UNSPSC: | 40101815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC |