Taśma klejąca Pure Seal ASPURE, PTFE
Treść:
6
Numer produktu:
4663847
Informacje dot. produktu "Taśma klejąca Pure Seal ASPURE, PTFE"
Do wypełniania szczelin w rurociągach doprowadzających wodę lub powietrze w pomieszczeniach typu cleanroom
- Granica temperatury roboczej: -100 °C ... 250 °C
- 1 g/m2
| Długość: | 15 m |
|---|---|
| Grubość: | 0.1 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 250 °C |
| Materiał: | PTFE |
| Min. odporność na temperaturę: | -100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1-7057-53 |
| Odporność na temperaturę: | -100 ... 250 °C |
| Szerokość: | 13 mm |