Tacki i miski, PS
Treść:
1
Numer produktu:
6205063
Informacje dot. produktu "Tacki i miski, PS"
Odpowiednie dla żywności i ogólnego użytku laboratoryjnego. Polistyren odporny na uderzenia.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 270 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 300 mm |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 0571303 |
| Szerokość wewnętrzna: | 380 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 408 mm |
| UNSPSC: | 41-12-28-08 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 380 x 270 x 10 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 408 x 300 x 21 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 10 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 21 mm |