Tace zbiorcze, PE-EX
Treść:
1
Numer produktu:
4681766
Informacje dot. produktu "Tace zbiorcze, PE-EX "
Do zbierania płynów z uszkodzonych lub przepełnionych pojemników na odpady.
- Przewodzące elektrycznie
- Z tacką ociekową i przyłączem do uziemienia
| Głębokość: | 333 mm |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 325 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | R 548-05 |
| Pojemność zbiorcza: | 10 l |
| Przawodzący elektrycznie: | Tak |
| Szerokość: | 238 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 220 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 238 x 333 x 175 mm |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 325 x 156 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 156 mm |