Tace zbiorcze, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
4005794
Informacje dot. produktu "Tace zbiorcze, HDPE"
| Głębokość: | 400 mm |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 335 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 117983 |
| Szerokość: | 300 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 235 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 400 x 170 mm |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 235 x 335 x 160 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 160 mm |