Tace zbierające, PE
Treść:
1
Numer produktu:
4681764
Informacje dot. produktu "Tace zbierające, PE "
Do zbierania płynów z uszkodzonych lub przepełnionych pojemników na odpady.
| Głębokość: | 390 mm |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 335 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | R 540-01 |
| Pojemność zbiorcza: | 12 l |
| Szerokość: | 290 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 235 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 390 x 165 mm |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 235 x 335 x 160 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 160 mm |