Tace laboratoryjne, melamina
Treść:
1
Numer produktu:
6078197
Informacje dot. produktu "Tace laboratoryjne, melamina"
Do czystego przechowywania instrumentów, sprzętu, towarów i części precyzyjnych.
- Autoklawowalne
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 350 mm |
| Materiał: | Melamina |
| Numer artykułu producenta: | 4230-2230 |
| Pojemność nominalna: | 2.3 l |
| Szerokość zewnętrzna: | 250 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 250 x 350 x 40 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 40 mm |