Taca do barwienia szkiełek mikroskopowych, PP z talkiem
Treść:
1
Numer produktu:
6323784
Informacje dot. produktu "Taca do barwienia szkiełek mikroskopowych, PP z talkiem"
Trwała taca wykonana z odpornej na rozpuszczalniki mieszanki PP do barwienia, płukania i suszenia do 18 standardowych szkiełek podstawowych (76 x 26 mm). Idealna do barwienia w laboratoriach klinicznych i badawczych. Płyn do barwienia może być usunięty przez wylewki w każdym rogu lub spust w podstawie.
- Silikonowe nóżki zapobiegają ślizganiu się tacy.
- Praktyczne wycięcia na uchwyty ułatwiają przenoszenie
- W komplecie z czarną pokrywą do zastosowań wrażliwych na światło
| Głębokość: | 225 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS120879 |
| Szerokość: | 410 mm |
| UNSPSC: | 41105208 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 410 x 225 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Z pokrywą: | Tak |