: Table balance FFN 15K2IPN 15 kg / 2.0 g, IP-protected, weighing plate 230 x 190 mm
Treść:
1
Numer produktu:
6265763
Informacje dot. produktu ": Table balance FFN 15K2IPN 15 kg / 2.0 g, IP-protected, weighing plate 230 x 190 mm"
| Baterii/akumulatora: | 6 V, Pb |
|---|---|
| Ciężar: | 4.0 kg |
| Czytelność: | 0.002 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 300 mm |
| Głębokość szalki: | 193 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liniowość: | ±0.004 kg |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 6 V |
| Maks. obciążenie: | 15 kg |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna/plastik |
| Materiał płyty ważącej: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | FFN 15K2IPN |
| Powtarzalność: | 0.002 kg |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | Pb |
| Szalka (szer. x gł.): | 233 x 193 mm |
| Szerokość: | 243 mm |
| Szerokość szalki: | 233 mm |
| Typ: | FFN 15K2IPN |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 243 x 300 x 127 mm |
| Wysokość: | 127 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V·AC |
| Zweryfikowana kalibracja: | nieweryfikowalny |