TFF cassettes Vivaflow® SU, serial run, 0.2 µm
Treść:
2
Numer produktu:
4704919
Informacje dot. produktu "TFF cassettes Vivaflow® SU, serial run, 0.2 µm"
| Głębokość: | 13 mm |
|---|---|
| Materiał membrany: | PES |
| Numer artykułu producenta: | VF-S050P2000-SV |
| Szerokość: | 98 mm |
| UNSPSC: | 41123100 |
| Wielkość porów: | 0,2 µm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 13 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |