TFF cassettes Vivaflow® SU, individual run
Treść:
2
Numer produktu:
4704904
Informacje dot. produktu "TFF cassettes Vivaflow® SU, individual run"
| Głębokość: | 13 mm |
|---|---|
| MWCO: | 5 kD |
| Maks. MWCO: | 5 kD |
| Materiał membrany: | PES |
| Numer artykułu producenta: | VF-S050P0005-IV |
| Szerokość: | 98 mm |
| UNSPSC: | 41123100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 13 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |