TC-Sondy temperatury do urządzeń pomiarowych testo, typ wtyczki TC T
Treść:
1
Numer produktu:
7088110
Informacje dot. produktu "TC-Sondy temperatury do urządzeń pomiarowych testo, typ wtyczki TC T"
Sondy temperatury z wtyczką TC typu T.
| Dla: | testo 108/735 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06031793 |
| Temperatura: | -50 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ czujnika: | Air probe |
| Typ sondy: | Typ T |
| UNSPSC: | 41-11-22-00 |