: TC COVERSLIP INC 10,5X22 THERMANOX
Treść:
500
Numer produktu:
4008842
Informacje dot. produktu ": TC COVERSLIP INC 10,5X22 THERMANOX"
| Grubość szkła: | 0.2 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 22 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.2 mm |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 174934 |
| Szerokość: | 10.5 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 10.5 x 22 mm |