Szybkozłączki, seria PMC, Acetalowe
Treść:
1
Numer produktu:
4662911
Informacje dot. produktu "Szybkozłączki, seria PMC, Acetalowe"
Białe szybkozłączki PMC do standardowych zastosowań w sprzętach optycznych, analitycznych, medycznych i w detekcji gazów. Oba końce wyposażone są w zawór. Podczas rozłączania złączek, obie strony zamykają się szczelnie. Główne elementy i zawór odcinający wykonane z acetalu. Przycisk odblokowujący, śruby i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału Buna-N
- Możliwe rozłączanie jedną ręką
- Zintegrowane szybkozłączki do szybkiego montażu krótkich instalacji
- Z zaworem odcinającym
- Można łączyć ze złączami serii MC
| Ciśnienie robocze bar: | 8.3 bar |
|---|---|
| Długość: | 41.9 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | Acetal |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Nominalna szerokość zaworu: | 1/8" |
| Numer artykułu producenta: | PMCD20025 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 82 °C |
| Połączenie: | Zakończone pierścieniem zaciskowym |
| Typ: | PMCD20025 |
| Ø wewn. przyłącza: | 0.10", 2,5 mm |