Szybkozłączki, seria PLC12, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4662886
Informacje dot. produktu "Szybkozłączki, seria PLC12, PP"
Beżowe szybkozłączki PLC12 do bardziej wymagających zastosowań np. w systemach napełniania baterii, środkach dezynfekujących, pompach dozujących, w przemyśle farmacutycznym oraz w produkcji półprzewodników.
Oba końce wyposażone są w zawór. Podczas rozłączania złącza, obie strony zamykają się szczelnie. Główne elementy i zawór odcinający wykonane z PP. Przycisk odblokowujący, śruby i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału EPDM
Oba końce wyposażone są w zawór. Podczas rozłączania złącza, obie strony zamykają się szczelnie. Główne elementy i zawór odcinający wykonane z PP. Przycisk odblokowujący, śruby i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału EPDM
- Możliwe rozłączanie jedną ręką
- Zintegrowane złącza do szybkiego montażu krótkich instalacji
- Z zaworem odcinającym
- Sterylizowalne promieniami gamma
| Ciśnienie robocze bar: | 8.3 bar |
|---|---|
| Długość: | 52.1 mm |
| Kolor: | Beżowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 71 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | 0 °C |
| Nominalna szerokość zaworu: | 1/4" |
| Numer artykułu producenta: | PLCD4200412 |
| Odporność na temperaturę: | 0 ... 71 °C |
| Połączenie: | Zakończone króćcem, do montażu na panelu |
| Typ: | PLCD4200412 |
| Ø wewn. przyłącza: | 1/4", 6,4 mm |