Szybkozłączki, seria PIC, acetalowe
Treść:
1
Numer produktu:
4662846
Informacje dot. produktu "Szybkozłączki, seria PIC, acetalowe"
Białe szybkozłączki PIC są najczęściej stosowaną serią. Głównie używane w sprzętach do mycia podłóg, do dejonizacji wody, maszynach automatycznych, w urządzeniach kompresyjnych i do detekcji przecieków
Oba końce wyposażone są w zawór. Podczas rozłączania złącza, obie strony zamykają się szczelnie. Główne elementy i zawór odcinający wykonane z acetalu. Przycisk odblokowujący, śruby i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału Buna-N
Oba końce wyposażone są w zawór. Podczas rozłączania złącza, obie strony zamykają się szczelnie. Główne elementy i zawór odcinający wykonane z acetalu. Przycisk odblokowujący, śruby i sprężyny wykonane są ze stali nierdzewnej 316. O-ringi wykonane są z materiału Buna-N
- Możliwe rozłączanie jedną ręką
- Zintegrowane złącza do szybkiego montażu krótkich instalacji
- Z zaworem odcinającym
- Sterylizowalne promieniami gamma
- Można łączyć ze złączami serii LC
| Ciśnienie robocze bar: | 8.3 bar |
|---|---|
| Długość: | 29.2 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 82 °C |
| Materiał: | Acetal |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Nominalna szerokość zaworu: | 1/4" |
| Numer artykułu producenta: | PLCD10004BSPT |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 82 °C |
| Połączenie: | Gwintowane |
| Typ: | PLCD10004BSPT |
| Ø wewn. przyłącza: | 1/4" BSPT |