Szufelki, stal nierdzewna V2A (1.4301)
Treść:
1
Numer produktu:
6254785
Informacje dot. produktu "Szufelki, stal nierdzewna V2A (1.4301)"
Bardzo stabilne szufelki ręczne do różnych zastosowań. Bezszwowe połączenie części użytkowej z wydrążonym uchwytem, bez szczelin i krawędzi.
- Gładka, wypolerowana powierzchnia
- Szczególnie wytrzymały model
- Nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 215 mm |
| Długość łyżki: | 120 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5371-0100 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Szeroki gałki: | 60 mm |
| UNSPSC: | 41122419 |