Szufelki do substancji chemicznych, stal nierdzewna 1.4301, z przyspawanym uchwytem
Treść:
1
Numer produktu:
6801190
Informacje dot. produktu "Szufelki do substancji chemicznych, stal nierdzewna 1.4301, z przyspawanym uchwytem"
Uchwyt spawany. Bezpieczne dla żywności.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 350 mm |
| Długość łyżki: | 200 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8811 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41-12-34-02 |
| Ø: | 102 mm |