Szufelki do pobierania próbek, PS, sterylne, podwójnie pakowane
Treść:
10
Numer produktu:
4679500
Informacje dot. produktu " Szufelki do pobierania próbek, PS, sterylne, podwójnie pakowane"
Białe. Idealne do pobierania próbek w wielostrefowych pomieszczeniach typu cleanroom. Długi uchwyt zmniejsza ryzyko bezpośredniego kontaktu z substancją, z której pobierana jest próbka.
- Indywidualnie zamykane
- Sterylizowane promieniami Gamma
- Mogą być używane jako łódeczki wagowe
- Bezpieczny dla żywności
- Znakowanie partii dla dokładnego śledzenia partii
- Z certyfikatem sterylizacji
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 205 mm |
| Długość łyżki: | 78 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | H36902-1010 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szeroki gałki: | 41 mm |
| UNSPSC: | 41122419 |