Szufelki PharmaScoop, stal nierdzewna V4A, z długim uchwytem
Treść:
1
Numer produktu:
4665345
Informacje dot. produktu "Szufelki PharmaScoop, stal nierdzewna V4A, z długim uchwytem"
Do pobierania próbek proszków i granulatów w przemyśle farmaceutycznym.
- Powierzchnia polerowana na wysoki połysk
- Produkcja bezspoinowa
- Długi uchwyt, 60 cm
- Autoklawowalne
- Nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym
- Zgodność z GMP
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 835 mm |
| Długość łyżki: | 235 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 5324-0019 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41122419 |
| Ø: | 110 mm |