Szufelki, PS, sterylne
Treść:
100
Numer produktu:
4675625
Informacje dot. produktu "Szufelki, PS, sterylne"
Biały lub czerwony wysokoudarowy plastik polistyrenowy. Czerwony kolor szufelki zmniejsza prawdopodobieństwo pozostania resztek próbki w szufelce lub przypadkowego pozostawienia szaufelki w próbce.
- Indywidualnie zamykane i sterylizowane w torebce polietylenowej
- Długi uchwyt zwiększa odległość między dłonią a próbką
- Szufelka nadaje się do użycia jako łódka do ważenia
- Bezpieczny dla żywności
- Znakowanie partii dla dokładnego śledzenia partii
- Z certyfikatem sterylizacji
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 221 mm |
| Długość łyżki: | 94 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | H36904-2004VE100 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szeroki gałki: | 51 mm |
| UNSPSC: | 41-12-34-02 |