Szufelka farmaceutyczna, stal nierdzewna 18/10
Treść:
1
Numer produktu:
7970952
Informacje dot. produktu "Szufelka farmaceutyczna, stal nierdzewna 18/10"
Bezszwowy stały uchwyt. Z pętlą do zawieszania. Bezpieczne dla żywności.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Długość całkowita: | 245 mm |
| Długość łyżki: | 155 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 8837 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Szeroki gałki: | 85 mm |
| UNSPSC: | 41122419 |