Szpatułki z ostrzem, stal nierdzewna V2A
Treść:
1
Numer produktu:
4665710
Informacje dot. produktu "Szpatułki z ostrzem, stal nierdzewna V2A"
Do odważania lub przenoszenia lepkich mediów.
- Wykonane z jednego kawałka, bez krawędzi i szczelin
- Bardzo mocne
- Autoklawowalne
- Odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 205 mm |
| Długość szpatułki: | 100 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5386-0010 |
| Szerokość szpatułki: | 20 mm |
| UNSPSC: | 41122403 |