Szkiełka nakrywkowe, szkło borokrzemowe D 263™ M
Paul Marienfeld GmbH & Co. KG
Treść:
100
Numer produktu:
7661311
Informacje dot. produktu "Szkiełka nakrywkowe, szkło borokrzemowe D 263™ M"
- Wykonane z odpornego chemicznie szkła borokrzemowego D 263™ M pierwszej klasy hydrolitycznej
- Absolutnie bezbarwne, całkowicie przezroczyste, odpowiednie do mikroskopii fluorescencyjnej
- DIN ISO 8255
- Grubość nr 0 H (0,085 mm - 0,115 mm)
- W pudełkach z pokrywką na zawiasach
| Grubość szkła: | 0.085 ... 0.115 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.115 mm |
| Materiał: | Boro D 263® M |
| Min. grubość szkła: | 0.085 mm |
| Numer artykułu producenta: | 0100192 |
| Szerokość: | 24 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 24 x 40 mm |