Szkiełka nakrywkowe, szkło borokrzemowe D 263™ M, kwadratowe
Paul Marienfeld GmbH & Co. KG
Treść:
100
Numer produktu:
6241733
Informacje dot. produktu "Szkiełka nakrywkowe, szkło borokrzemowe D 263™ M, kwadratowe"
- Wykonane z odpornego chemicznie szkła borokrzemowego D 263™ M pierwszej klasy hydrolitycznej
- Absolutnie przezroczyste, odpowiednie do mikroskopii fluorescencyjnej
- Superhydrofobowe powierzchnie po obu stronach (np. do krystalografii)
- Grubość nr 1 (0,13 - 0,16 mm)
| Grubość szkła: | 0.13 ... 0.16 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 22 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.16 mm |
| Materiał: | Boro D 263® M |
| Min. grubość szkła: | 0.13 mm |
| Numer artykułu producenta: | 0895242 |
| Szerokość: | 22 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 22 x 22 mm |