Szkiełka nakrywkowe, prostokątne, szkło borokrzemowe D263® M
Treść:
100
Numer produktu:
6053527
Informacje dot. produktu "Szkiełka nakrywkowe, prostokątne, szkło borokrzemowe D263® M"
Wykonane z bezbarwnego, chemoodpornego szkła borokrzemowego D263® M pierwszej klasy hydrolitycznej wg ISO 8255-1, grubość 1 (0,13 do 0,16 mm).
Pakowane w szczelnie zamykane pudełka z tworzywa sztucznego po 100 sztuk.
Inne grubości dostępne są na zamówienie.
Pakowane w szczelnie zamykane pudełka z tworzywa sztucznego po 100 sztuk.
Inne grubości dostępne są na zamówienie.
| Grubość szkła: | 0.13 ... 0.16 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 18 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.16 mm |
| Materiał: | Boro D 263® M |
| Min. grubość szkła: | 0.13 mm |
| Numer artykułu producenta: | 40990109 |
| Szerokość: | 18 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 18 x 18 mm |