Szkiełka nakrywkowe, kwadratowe
Epredia Netherlands BV
Treść:
100
Numer produktu:
6205119
Informacje dot. produktu "Szkiełka nakrywkowe, kwadratowe"
Wykonane ze szkła borokrzemowego D263 M. Precyzyjne cięcie bez skaz i pęcherzy. Inne grubości dostępne są na zamówienie.
| Grubość szkła: | 0.13 ... 0.16 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.16 mm |
| Materiał: | Boro D 263® M |
| Min. grubość szkła: | 0.13 mm |
| Numer artykułu producenta: | BB02400500S113MN |
| Szerokość: | 50 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 50 x 24 mm |