Szkiełka nakrywkowe, kwadratowe
Epredia Netherlands BV
Treść:
200
Numer produktu:
9161024
Informacje dot. produktu "Szkiełka nakrywkowe, kwadratowe"
Wykonane ze szkła borokrzemowego D263 M. Dokładnie cięte, bez wyszczerbień lub smug. Szkiełka o innej grubości dostępne na życzenie.
| Grubość szkła: | 0.13 ... 0.16 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 mm |
| Maks. grubość szkła: | 0.16 mm |
| Materiał: | Boro D 263® M |
| Min. grubość szkła: | 0.13 mm |
| Numer artykułu producenta: | BB02400240A153MN |
| Szerokość: | 24 mm |
| UNSPSC: | 41122602 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 24 x 24 mm |