Szkiełka mikroskopowe
Paul Marienfeld GmbH & Co. KG
Treść:
50
Numer produktu:
4663438
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe"
- Ze szkła sodowo-wapiennego o trzeciej klasie hydrolitycznej
- Zgodnie z DIN ISO 8037/1
- oszronione szkiełka mikroskopowe (jak podano) z obszarem znakowania ok. 20 mm po obu stronach
- wstępnie oczyszczone i gotowe do użycia
- autoklawowalne
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Cięte |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 1005000 |
| Pole na oznaczenia: | Bez |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |